PIATTI GEL AGRUMI 1l

Гел за рачно миење садови со антибактериски ефект и мирис на грејпфрут и зелен чај. Неутрална Пх вредност.
Пакување: 1 л
Подготвено за употреба

Шифра: 201231

Слични Производи