PIATTI GEL AGRUMI 5kg

Гел за рачно миење садови со антибактериски ефект и мирис на грејпфрут и зелен чај. Неутрална Пх вредност.
Пакување: 5 кг
Подготвено за употреба

Шифра: 201230

 

Слични Производи